Алюминиевые карнизы


Ви прагнете оточувати себе ґрунтовними, довговічними, міцними речами? Тоді зверніть увагу на системи, для створення яких матеріалом є метал.

Алюмінієві конструкції – універсальне рішення для житлових та офісних просторів. Це рішення, яке вдало впишеться в інтер'єри більшості стилів і яке має певні переваги перед карнизами з інших матеріалів.

  • Гармонія

Алюмінієві конструкції добре поєднуються з різними типами оздоблень: насамперед це мінімалістичний стиль та хайтек. Але ними не обмежується сфера використання карнизів з алюмінію. Вони чудово доповнюють, «розбавляють» також і класичні інтер'єри та приміщення, витримані в етнічних мотивах.

  • Універсальність

Алюмінієві карнизи доречні в різних приміщеннях: їх встановлюють у квартирах, будинках, котеджах, офісах, готелях, громадських будівлях.

Застосовують для підвішування легких та важких завіс, штор, портьєр.

  • Варіативність виконання

Алюміній дуже пластичний. Це означає, що виробам з нього можна надавати різних форм, щоб вони ще краще поєднувалися зі стилістикою інтер'єрів.

  • Практичність

Карнизи із алюмінію довговічні. Вони служитимуть Вам десятки років. Алюмінієві карнизи від «Інфініті ПСВ» - це краса, комфорт та функціональність на багато років.