Карнизы потолочные


Карниз стельовий

Стельовий карниз - красивий і стильний функціональний елемент віконного декору. Він може бути повноцінною частиною композиції приміщення, стане яскравою деталлю Вашого інтер'єру, акцентуватиме увагу на незвичайно оформленій віконній групі або просто гармонійно доповнить собою стиль Вашого будинку.

Особливість стельових карнизів, як випливає з назви, – високий монтаж. А завдяки йому:

  • можна зорово розширити простір.

Високо закріплені карнизи візуально піднімають стелі. Це чудове рішення для власників низьких квартир, офісів, готельних номерів. Адже за допомогою такого простого рішення, як стельовий карниз, Ваша кімната виглядатиме вище, легше та свіжіше.

  • З'являється можливість додати оригінальність інтер'єру.

Стельовий карниз – яскрава та помітна деталь інтер'єрної композиції. Вона не залишиться поза увагою в будь-якому антуражі. А якщо використовувати яскраві тони або штори незвичайного малюнка, віконна група вже сама по собі стане стильною дизайнерською знахідкою.

Наша компанія пропонує Вам великий вибір стельових карнизів, які спеціально були розроблені та створені для використання у приміщеннях різних видів та стилів.

Щоб додатково підкреслити елементи оздоблення, використовуйте кольорову декоративну стрічку.

Стельові карнизи - конструкції, які ідеально впишуться у Ваш інтер'єр: пластикові, ковані, багетні та алюмінієві карнизи, яскраві чи стримані, вони створять затишну та комфортну атмосферу у Вашій оселі.